5 nejlepších svačin na podzimní výlet

Sluníčko ještě příjemně hřeje, ale příroda už začíná měnit barvy – nejlepší čas vyrazit na podzimní výlet na kolech, nebo jen tak pěšky někam za město. Tady je pět výživných svačin, které vás udrží na nohou (a děti v dobré náladě) celou cestu.

1. Raw tyčinky

O tom, jak poznat nejlepší raw tyčinku, se můžete dočíst v našem článku. Kromě toho je z ní ale taky ideální sváča, kterou jen tak hodíte do batohu, a můžete šlapat. Kromě toho, že vám raw tyčinky dodají energii, kterou potřebujete, taky skvěle chutnají, takže pokud berete rodinku, raw tyčinky v půlce cesty zachrání každou krizi.

Tip: Tyčinka Bombus Raw Protein 20% jen za 32 Kč. Tenhle zázrak kombinuje skvělé vlastnosti raw a zároveň dodává potřebnou energii v proteinu – na výlet ideální. 

2. Sušené ovoce

Je to sladké, zároveň zdravé, dá se to mlsat za chůze a vydrží dlouho. Pytlík sušeného ovoce má všechno, co si jen lze od svačiny přát. Tak šup s ním do batůžku!

Tip: Ultrasladkou vzpruhu vám zajistí pytlík datlí bez pecek od Allnature za 21 Kč. A za tu cenu! ❤️

3. Protein, protein, protein

Protein v sobě skrývá energii, kterou vaše tělo potřebuje na pořádný výšlap. Zkombinujte třeba rychlejší cukr a protein, který se bude štěpit déle, a na jednu sladkou sváču klidně dojdete až do cíle, a ještě s úsměvem na rtech.

Tip: Protein Cookies se slaným karamelem nebo čokoládou za 55 Kč. Hoďte do batohu rovnou dvě, o druhou se podělte a udělejte si přátele na cestu zpátky!

4. Rýžové chipsy

Pokud sladkému neholdujete, ale s prázdným bříškem stejně šlapat nechcete, zkuste slané chipsy. Rýžová varianta je navíc skvělá i pro celiaky, a cukry máte pod kontrolou.

Tip: Bombus Whole Rice Chips s chia semínky a quinoou za 34 Kč.

5. Jerky

Sušené maso je perfektní svačina nejen pro zapřisáhlé masožrouty. Maso je totiž stále, ať chceme nebo nechceme, protein obsahující všech devět esenciálních aminokyselin v dostatečném množství. Jerky jsou navíc jedinečně přenosné a lehké, takže vám zajistí výživnou svačinu, aniž byste si vůbec všimli, že je nesete.

Tip: Prémiové hovězí Rustic Jerky s příchutí Honey BBQ s Habanero chilli papričkami jen za 129 Kč. S těmi budete na kopci rozhodně první.