3 znaky nejlepších raw tyčinek

Raw tyčinky jsou hit. Skoro každý je má v šuplíku v práci, v baťůžku do školy nebo v tašce do posilky. Všechny stojí skoro stejně, ale tohle jsou 3 znaky těch nejlepších.


1. Málo ingrediencí

Znáte tu pohádku, jak pejsek s kočičkou pekli dort? Skvělou raw tyčinku přitom dělají už dvě ingredience, nejčastěji datlový základ a oříšky. Někdy v ní najdete ještě třetí přísadu do party – kokos, sůl, ovoce – víc ale nepotřebujete. Nejideálnější je např. tyčinka Bombus Raw Energy Dates & Peanuts, která obsahuje jenom datle, arašídy a sůl.

2. Bez přidaného cukru

Přidaný cukr vlastně nikdo z nás v jídelníčku nepotřebuje. Proč by ho měla obsahovat vaše zdravá svačina? V nejlepší raw tyčinkách najdete místo cukru datle. Jsou totiž sladká bomba, ale ve skutečnosti jsou zdravé. Obsahují pořádnou dávku draslíku, vlákniny a antioxidantů, takže vám v přiměřeném množství prospívají. Tyčinka Bombus Raw Energy Coconut & Cocoa obsahuje jenom datle, kokos a kakao.

3. Vyrobená v Česku

Naše zdraví by mělo být dobré i pro planetu, aby to všechno dávalo smysl. Čím blíž vám byla tyčinka vyrobená, tím míň spalin z výfuku vypustila do ovzduší. Tyčinky Bombus Raw Energy obsahují maximálně 3 kvalitní přísady, žádný přidaný cukr, a vyrábí se v Česku.

Tip: Zkuste si raw tyčinky Bombus teď – v eshopu je dostanete v akci 2+1, to jsou už tři zdravé svačiny v týdnu úplně bez námahy.