VIP kurz vaření vietnamské kuchyně pro 2 osoby

7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Možnosti doručení

Navštivte náš autentický, soukromý kurz vietnamské kuchyně, kde se dozvíte, jak připravovat lahodná jídla, která vás provedou úžasným světem vietnamských chutí. Naši zkušení kuchaři vám pomohou pochopit, jak používat tradiční vietnamské ingredience a způsoby vaření. Užijte si kulinářský zážitek, který podtrhne váš každodenní jídelníček od zeleninových salátů až po slavnou vietnamskou nudlovou polévku Pho. Naučte se, jak připravit autentické jídlo doma a vychutnat si jeho výbornou chuť!

 

Duležité: Vaření u Vás doma je v současné době pro lokalitu Praha a blízké okolí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte si společně připravit ty skvělé pokrmy z autentické vietnamské kuchyně se svou polovičkou.

Soukromý kurz vaření vietnamské kuchyně je určený pro všechny začátečníky i pokročilé. Všechny oblíbené speciality, na které máte chuť, si společně uvaříme v kuchyni naší kuchařky doma. Kromě pest kuchyně se dozvíte i mnoho informací o vietnamské kultuře a jejích hodnotách. Zařídíme vám všechny potřebné suroviny, stačí se domluvit a přijít s dobrou náladou!

Co vás čeká?

Vietnamský kulinářský zážitek "Sapa Trip" vás zavede na 3-4 hodiny do fascinujícího prostředí Vietnamu. Na kurzu vás čeká nejen autentické prostředí s jedinečnou atmosférou, ale i pravá vietnamská kuchařka, která vám předá cenné tipy a fígle, předávané po staletí. Naučíte se nakládat s potřebnými surovinami a pochopit, jaké má jídlo pro Vietnamce význam. Nezapomeňte si užít i vyprávění o vietnamských tradicích a zajímavostech. Je to jedinečný zážitek, který vás dostane přímo do srdce Vietnamu!

Kurz obsahuje:

  • výběr až 2 hlavních pokrmů dle vašeho přání
  • suroviny a ingredience obstaráme my
  • potřebné náčiní - hůlky, misky, zástěry....
  • ochutnávka vietnamského čaje
  • individuální plánování podle vašich časových možností

Důležité upozornění: Pokud trpíte potravinovou intolerancí či alergií, nezapomeňte o situaci informovat organizátory při rezervaci termínu.

Pro objednání pište na info@sapatrip.cz nebo můžete volat na +420 770 607 707

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: