VIP kurz vaření vietnamské kuchyně pro 1 osobu

4 590 Kč 3 793 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Možnosti doručení

Autentický soukromý kurz vietnamské kuchyně vám nabízí unikátní příležitost, jak se naučit připravovat vietnamské jídlo doma. Vychutnejte si výbornou chuť, která podtrhne váš každodenní jídelníček. Naši zkušení kuchaři vám představí, jak připravovat různé druhy pokrmů, od zeleninových salátů až po slavnou vietnamskou nudlovou polévku Pho. Naučte se, jak používat tradiční vietnamské ingredience a způsoby vaření, abyste mohli připravovat lahodná jídla, která vaše rodina a přátelé milují!

 

Duležité: Vaření u Vás doma je v současné době pro lokalitu Praha a blízké okolí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz vietnamské kuchyně v autentickém prostředí...

Vietnamský kurz vaření od Sapa Trip přichází se zcela novým konceptem kurzů, při kterých si užijete kouzlo Asie bez dalekého cestování. Poznejte kromě pestré kuchyně i spoustu zajímavostí ohledně vietnamské kultury a hodnot. Oblíbené speciality můžete vyhotovit přímo u naší kuchařky doma.

 

Na co se můžete těšit?

Tento privátní kurz je ideální pro milovníky asijské kuchyně, nadšence do exotických specialit či jednoduše pro ty, kteří si chtějí užít dobré jídlo s kvalitními surovinami. Vietnamské kuchařky vás naučí vařit tradiční i méně obvyklé vietnamské pokrmy a zároveň se můžete dozvědět více o historii, zvycích a tradicích tohoto krásného národa. Během kurzu se dozvíte také, jak dosáhnout nejlepší chuti - díky radám a postřehům, které vám vietnamské kuchařky předají. Prožijete tak autentickou atmosféru vietnamské rodiny a vietnamského prostředí a užijte si to nejlepší z vietnamské kuchyně!

Kurz obsahuje:

  • výběr 2 hlavních pokrmů dle vašeho přání
  • suroviny a ingredience obstaráme my
  • potřebné náčiní - hůlky, misky, zástěry....
  • ochutnávka vietnamského čaje
  • individuální plánování podle vašich časových možností

 Důležité upozornění: Pokud trpíte potravinovou intolerancí či alergií, nezapomeňte o situaci informovat při rezervaci termínu.

Pro objednání pište na info@sapatrip.cz nebo můžete volat na +420 770 607 707

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 14.10.2023
Kurz jsem dostal jako dárek a byl jsem víc než mile překvapen. Vše probíhalo pod vedením zkušeného kuchaře přímo v autentických podmínkách. Celý kurz byl v příjemné atmosféře a zakončení bylo u stolu, kde jsme společně pojedli uvařené pokrmy. Za mě to byl skvělý zážitek a mnohokrát děkuji panu Viet Anh Le Nhat za cenné rady a nové zkušenosti. 5/5