Chcete mluvit česky? / BAN CÓ MUON NÓI TIENG SÉC KHÔNG? - pracovní sešit

439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Pracovní sešit k učebnici češtiny pro vietnamsky hovořící.

Detailní informace

Detailní popis produktu

15 lekcí tohoto Pracovního sešitu odpovídá 15 lekcím základní učebnice – jak slovní zásobou, tak probíranými gramatickými jevy a větnými strukturami. 16. lekce je lekce opakovací. Lekce obsahují mnoho různých typů drilových gramatických a lexikálních cvičení, cvičení komunikativní, texty podle tématu. Pracovat bude student sám, s kolegou nebo ve skupině. Typy cvičení jsou záměrně odlišné od cvičení v učebnici. To vše studentovi pomůže osvojit si učivo základní učebnice – tedy gramatické struktury, lexikum, schopnost porozumění a samostatného ústního i písemného vyjadřování v daných tematických oblastech. Jeho jazykové znalosti a dovednosti budou systematicky upevňovány a prohlubovány. Cvičení neobsahují žádné neznámé gramatické jevy, neznámá slova jsou uvedena přímo u daného cvičení.


Klíč s jejich řešením nalezne student na konci učebnice. Gramatický rejstřík v závěru učebnice slouží k jeho snazší orientaci.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na e-shopu Bateky najdete produkty značky Master Vietnam, která vznikla jako projekt na podporu Česko-vietnamského vzdělávacího institutu. Výtěžek z výběrové kávy a čajů Master Vietnam jde proto na stavbu České školy v odlehlé části horního Vietnamu, kde si lidé často nemohou vzdělání dovolit. Díky Master Vietnam tak můžete nejen ochutnat kvalitní vietnamskou kávu a čaj, ale také vietnamským dětem pomoci k lepší budoucnosti.