Česko-vietnamský ilustrovaný slovník - 1.díl

273 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

1600 česko-vietnamských hesel prostřednictvím barevných fotografií a kreseb

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento slovník je určen primárně všem, jejichž rodným jazykem je vietnamština a chtějí se zdokonalit v češtině. Cílem je usnadnit orientaci v základních slovech a názvech a pokročilým rozšířit slovní zásobu nebo upřesnit některé výrazy, které jsou pro české rodilé mluvčí samozřejmostí. Slovník se nevyhýbá ani běžným hovorovým výrazům, které se ve slovnících spisovného jazyka obvykle nevyskytují.

Přes 1600 hesel se tu čtenáři představuje prostřednictvím barevných fotografií a kreseb.

Quyen tu đien nay truoc het danh cho nhung nguoi, voi ho tieng Viet la tieng me đe va ho muon hoan thien tieng Séc cua minh. Chac chan nó cung se huu ích cho sinh vien hoc tieng Viet va ca cho nhung tre em Viet Nam sinh ra tai Cong hoa Séc, nói tieng Séc gioi hon tieng Viet, va các em muon tra mot so tu tieng Viet.

Có hon 1600 tu đoc gia có the hinh dung thông qua nhung hinh anh đay mau sac va hinh ve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky a doplňky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na e-shopu Bateky najdete produkty značky Master Vietnam, která vznikla jako projekt na podporu Česko-vietnamského vzdělávacího institutu. Výtěžek z výběrové kávy a čajů Master Vietnam jde proto na stavbu České školy v odlehlé části horního Vietnamu, kde si lidé často nemohou vzdělání dovolit. Díky Master Vietnam tak můžete nejen ochutnat kvalitní vietnamskou kávu a čaj, ale také vietnamským dětem pomoci k lepší budoucnosti.